niedziela, 11 listopada 2012

Rozdział 100 ! :)

* Oczami Lou * 

Wiedzieliśmy o tym , że Claudia wyjdzie ze szpitala dzisiaj . W domu czekali na nią wszyscy łącznie  z jej mamą za którą tęskniła . Już widziałem jak się będzie cieszyła gdy ją zobaczy . W domu pewnie czekali już wszyscy oraz ludzie z cateringu , którzy mieli się wszystkim zająć . Najgorszego spodziewałem się gdy zobaczy Cher . Wiem , że chciała przeprosić oficjalnie więc musiała tam być . Jechaliśmy do domu osobnymi autami , ale w razie czego byłem przyszykowany na to by kogoś powstrzymywać . W tym wypadku Claudię bo wiem , że jak ją zobaczy nie będzie zbyt ciekawie. Po około 20 minutach byliśmy w domu . Claudia wysiadła z auta i uśmiechnęła się szeroko .
- Nareszcie w domu .. - powiedziała biorąc do płuc głęboki oddech .
- Yup . - zaśmiał się Harry i pocałował ją w czoło . Oboje w swoich objęciach wchodzili do domu , ale ja nie mogłem pozwolić na to co mogłoby się stać więc poszedłem tuż za nimi . Wszyscy byli ukryci w salonie , a gdy Claudia była tuż przed wejściem do salonu wszyscy wyskoczyli . Claudia roześmiała się po czym zaczęła rozglądać . Podeszła do niej jej mama i mocno ją przytuliła . Gdy się od niej odsunęła na wprost niej stała Cher . Claudii mina z uradowanej zmieniła się na nieco gorszą .
- Co ona tu do cholery robi?!- wrzasnęła .
- Yyy... Taa.. No wiesz..  - wszyscy nie wiedzieliśmy co powiedzieć .
- Lou!- wrzasnęła i odwróciła się w moją stronę . - to Ty ją zaprosiłeś ?
- Claudia musiałem . Ona chciała Cię przeprosić..
- Wiesz co Lou ? ... - pokiwała przecząco głową , a w jej oczach dostrzegłem łzy .
- Wyjdź stąd ! - wrzasnęła w stronę Cher . - Myślałaś , że jak przyjdziesz i mnie przeprosisz to co ? Rzucę Ci się na szyję , Oh Cher jak to miło ,że mnie przepraszasz ! Nic wielkiego się nie stało !- mówiła z ironią . - Tylko kurwa leżałam w śpiączce przez Ciebie głupia idiotko ! Tam masz drzwi ! - pokazała jej palcem na drzwi wyjściowe . Cher zrobiło się głupio . Zabrała z kanapy swoją torebkę i wyszła . Chciałem za nią iść , ale zatrzymał mnie wzrok Claudii .
- Dzięki Lou za jakże zajebiste przyjęcie . Doceniam to co dla mnie zrobiłeś i serdecznie Ci dziękuję , ale nie mam ochoty tutaj siedzieć . - powiedziała łagodniejszym tonem i poszła na górę . Wszyscy stali w osłupieniu , a ja nie wiedziałem co mam robić . Harry pobiegł za Claudią , a ja stałem jak słup soli .
- Przepraszam was wszystkich . Ed ? - zrówciłem się do Sheeran'a - może zagrasz na gitarze ?
- Oczywiście . - uśmiechnął się , odstawił kieliszek z szampanem , wziął gitarę i zaczął grać " Drunk " . Ja uciekłem do kuchni i właśnie w niej zobaczyłem piękną nieznajomą , która twierdziła , że jesteśmy pedałami .  Zastanawiałem się czy to przypadkiem nie jest sen . Przetarłem oczy , a gdy je otworzyłem ona patrzyła na mnie jak na głupka .
- I co się lampisz? - spytała .
- Bo .. Może lubię ? - zgrywałem się .
- To może przestań ? - spoglądała na mnie spod oka gdyż układała na tacy jakieś koreczki .
- Czemu mnie tak nie lubisz , co ? Nawet mnie nie znasz. - oparłem się o stół i zabrałem jej jednego koreczka.
- Sam Twój wygląd mnie wkur... wkurza .- odpowiedziała z grymasem na twarzy . Przysunąłem się do niej bliżej , coraz bliżej.. Dziewczyna stała nie ruchomo , było słychać tylko nasze oddechy . Staliśmy stykając się swoimi ciałami . Ona patrzyła przed siebie , a ja z góry spoglądałem na nią gdyż byłem wyższy . Staliśmy tak dobrą chwilę , ona podniosła głowę , a ja miałem ochotę ją pocałować . Oboje patrzyliśmy na siebie . Czułem , że mój wzrok przeszywa ją na wylot , ale ona najwyraźniej to lubiła skoro patrzyła dalej . Gdy zbliżałem moją twarz do jej i dosłownie dzieliły nas centymetry ona nagle tak jakby się obudziła , odsunęła ode mnie i popatrzyła złowrogo .
- Oszalałeś?! - wrzasnęła .
- Widocznie Ci się podobało . - uśmiechnąłem się po czym zjadłem winogrono . Wydawało się jakby ta chwila trwała wieczność , ale to były dosłownie ułamki sekund . Ta chwila była taka... inna ! Nigdy czegoś takiego nie miałem nawet z El.. Ano właśnie . El.. Nie odezwała się nic od tamtego czasu . Najwyraźniej ma mnie gdzieś , ale nic na to już nie poradzę . Jakoś szczególnie mi jej nie brakowało . Oczywiście myślałem o niej cały czas , ale czasami miałem dość załamywania się tym , że mnie zdradzała. Poszedłem do salonu . Siedziała w nim już Claudia uśmiechnięta bez żadnej wrogiej miny . Uśmiechnąłem się na jej widok , wziąłem do ręki lampkę z szampanem i lekko uniosłem do góry patrząc na nią po czym upiłem łyk . Podeszła do mnie nasza nieznajoma z tacą na której były koreczki . Puściłem jej oczko i wziąłem jednego , po czym poszła dalej . Nie powiem miała dość seksowny tyłeczek jak się tak patrzyło z tyłu . Wzruszyłem ramionami i poszedłem zabawić gości podczas nieobecności Claudii i Harry'ego .*Oczami Claudii *


Mój humor uległ diametralnej zmianie gdy zobaczyłam Cher . Nie dość , że byłam niezbyt ciekawie ubrana to jeszcze ta akcja.. Było mi strasznie głupio za to co powiedziałam do niej na oczach wszystkich .. Ale co innego miałam zrobić ? Podziękować jej za te problemy ? Usiadłam na łóżku  w sypialni Harry'ego .  Zakryłam dłońmi twarz i się rozpłakałam. Harry usiadł obok mnie i mocno do siebie przytulił , a drugą rękę położył na moim wielkim brzuchu . 
- Nie płacz.. Nic się nie stało skarbie . - powiedział czule całując mnie w czoło . 
- Wiesz co oni sobie o mnie musieli pomyśleć ? - spytałam patrząc na niego . 
- Oni dobrze wiedzą co się stało .. Ubierz się i zejdziemy na dół . - uśmiechnął się . 
- No nie wiem.. Głupio mi tak zejść jak gdyby nigdy nic.. 
- A przesadzasz! Zbieraj się . - popatrzył na mnie . - No raz , raz! 
Uśmiechnęłam się po czym pocałowałam go mocno i otworzyłam szafę . Ubrałam się w to [KLIK] i zeszłam na dół w towarzystwie Harry'ego . Wszyscy rozmawiali między sobą . Wzięłam kieliszek z sokiem i poprosiłam o uwagę . W salonie zrobiło się bardzo cicho , a ja nie wiedziałam co dokładnie chciałam powiedzieć .
- Dziękuję wam wszystkim , że tutaj jesteście . Dziękuję Ci Lou , że zorganizowałeś to przyjęcie specjalnie dla mnie i ściągnąłeś wszystkich tylko po to żeby przywitali mnie po wyjściu ze szpitala.. Chciałam was serdecznie przeprosić za to co mówiłam do Cher , ale chyba mnie rozumiecie . - wszyscy się szczerze uśmiechnęli .
- Dobrze jej tak . - zaśmiała się Aly .
- Przepraszam was jeszcze raz i życzę miłej zabawy ! - uśmiechnęłam się i upiłam łyk soku .
Przywitałam się z mamą . Martwiła się o mnie i obiecała , że do jutra zostanie w Londynie . Harry rozmawiał ze swoją mamą o naszym ślubie czego na prawdę się bałam . Jego mama lubiła wtrącić swoje zdanie i prowadzić do tego żeby było tak jak ona to zaplanuje . Tyle , że to był mój ślub , a nie jej.. Poszłam porozmawiać z Ed'em , który kazał zaśpiewać mi z nim jego piosenkę . W duecie zaśpiewaliśmy " Give Me Love " , a wszyscy słuchali z zaciekawieniem . Po skończonej piosence poczułam straszny skurcz .
- Ał . - wrzasnęłam cicho i złapałam się za brzuch . Nagle poczułam  , że odeszły mi wody.  Od razu przy mnie znalazł się Harry .
- Co się dzieje?! - pytał przerażony .
- To  już.. - popatrzyłam na niego z bólem w oczach. Brzuch bolał mnie coraz bardziej , a wszyscy panikowali . Alyssa szukała kluczy od auta , Harry siedział obok mnie i masował mi brzuch , a Louis i Niall pakowali moje ubrania . Wszyscy goście do mnie coś  mówili , ale ja czułam się co najmniej jakbym była pijana . Gdy już wszystko było "gotowe" pojechaliśmy do szpitala . Oczywiście kierował Lou , a jego nawigatorem był Niall . Już wiedziałam w jak szybkim tempie dojedziemy do tego szpitala jak oni przejmują się gorzej niż ja . Ja w tej sytuacji jestem bardzo spokojna choć ,moim dzieciom śpieszy się na świat .
- Niall! Gdzie mam teraz skręcać?! - wrzasnął Lou .
- Prawo ! Nie! Lewo ! Jednak prawo! Kurwa nie wiem ! - powiedział zdezorientowany .
- Lewo! - wrzasnęła Aly .
Oparłam głowę na Harrym , a on nadal masował mój brzuch .
- Będzie dobrze kochanie . - powiedział całując mnie w czoło .
- Mhm.. - odpowiedziałam po czym czułam , że coś jest nie tak.. Moje oczy zamknęły się i nie wiedziałam już co się dzieje.* Oczami Alyssy * 


-Claudia!! - wrzeszczałam . - Ona zemdlała! 
- Lou szybciej! - wrzasnął Harry . 
- Już jesteśmy na miejscu . - powiedział Niall . - Co z nią? 
- Nie wiem . - powiedziałam płacząc . 
- Claudia ! - wrzasnął Harry . 
Nagle ona przebudziła się patrząc na nas wybałuszonymi oczami . 
- Co się dzieje ? - spytała przerażona  . 
- Zemdlałaś? 
- Dobra koniec gadania szybko do szpitala ! - wrzasnął Harry . 
Claudia szła oparta o jego ramię . Co chwilę stawała i krzyczała z bólu . Przybiegła do nas pielęgniarka i zabrała Claudię na oddział . Po chwili poinformowano nas o tym, że Claudia jest na sali porodowej . 
- Chcę tam iść . - powiedział Harry . Pielęgniarka zabrała go ze sobą , a my czekaliśmy na to kiedy przyjdą na świat małe Styles'y . Dołączyła do nas mama Claudii i Harry'ego . Wszyscy się niecierpliwiliśmy . Niall poszedł po coś do jedzenia i po kawę dla mam . Obie poszły do lekarzy porozmawiać z nimi , a ja zostałam z Lou . Zayn musiał zostać w domu z gośćmi bo ich samych byśmy nie zostawili , ale czekał na wieści od nas. 

* 3 godziny później * 

Nadal nie wiedzieliśmy nic co się dzieje z Claudią. Miałam nadzieję , że po prostu jeszcze za wcześnie na poród czy coś . Poza tym to wiadome , że nie od razu się urodzą. Na to trzeba trochę czasu . Ku mojemu zdziwieniu przed drzwi wyproszono Harry'ego . Płakał. Nie wiem dlaczego płakał więc od razu do niego pobiegłam . 
- Co się dzieje?! - wrzasnęłam . 
- Coś z Claudią.. Ona.. Ona chyba umiera . - rozpłakał się już na dobre . 
- Co ?! - łzy zaczęły spływać mi po policzkach . 
Lou stał obok i zaczął płakać . Niall spał na krześle więc nie budziliśmy go . 
- Ona nie może umrzeć! - wrzasnął. 
- Harry.. spokojnie. - łkałam przytulając go do siebie. 
- Jak mam być spokojny wiedząc , że ona umiera?! Zostanę sam! Ja nie chcę żyć bez niej rozumiesz?!- wrzeszczał poprzez płacz . Mama Harry'ego i Claudii natychmiast przybiegły słysząc co się dzieje . Claudii mama nie wierzyła w to co mówi Harry . Jego mama uspokajała , że źle usłyszał , ale wszystko będzie dobrze. Szczerze mówiąc zrobili wariata z Harry'ego . Przecież on tam był i wszystko widział! 
Przed drzwiami stanął lekarz.. 
- Przykro mi.. - powiedział spuszczając głowę . 
- Nie wierzę ! - wrzasnął Harry . 
- Co?! - wrzasnęła mama Claudii . - Ale jak... - rozpłakała się . Niall nie wiedział co się dzieje . Doszedł do nas i wszystko mu powiedziałam . Nidy nie widziałam,żeby prawie całe 1D płakało.. Nie wiedziałam co mam robić. Wszyscy płakali , aż mama Harry'ego spytała co z dziećmi . 
- Urodził się chłopiec i dziewczynka . Są w dobry stanie . Przykro mi z powodu Claudii.. Przyjmijcie moje kondolencje.. 
- Nie mogę w to uwierzyć ! - wrzasnął Hazza . Wyrwał nam się z rąk i poszedł na salę gdzie odbywał się poród. 
Ten dzień należy do najgorszych dni w moim życiu.. Harry stracił przyszłą żonę, ja przyjaciółkę , ich dzieci matkę , a mama Claudii córkę.. Wszyscy nie mogliśmy się otrząsnąć z tego co się stało. A miałbyć ich ślub, chrzciny dzieci.. Jak Harry sobie teraz poradzi?! Nie chciałam o tym myśleć . Zabrałam Lou i Niall'a do domu , a reszta została w szpitalu. Nie wiedziałam co mam powiedzieć wszystkim w domu. Nie chciałam mówić nic . Pewnie zrobi to Lou . 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
takie właśnie jest zakończenie bloga . Dopiszę dwa rodziały o tym co się działo dalej , ale to będą dosłownie dwa rodziały . Przepraszam , że tak długo nic nie pisałam!
Wasza liczba wejść tu mnie przeraża co bardzo mnie cieszy ! <3

Pozdrawiam. Mrs.Styles


85 komentarzy:

 1. Doczekałam się...:D
  Doczekałam się kolejnego, świetnego rozdziału.
  Szkoda, że to już koniec.
  Po skończeniu tego bloga założysz kolejnego? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. no nareszcie!NIE, NIE!! NIE KOŃCZ GO ! mam nadzieje ze claudia bedzie zyć!

  OdpowiedzUsuń
 3. DLACZEGO JĄ UŚMIERCIŁAŚ ?!?!?!? Myślę, że będziesz pisała inny blog

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda że to koniec ;/
  Rozdział niesamowity tak jak i reszta ;)
  popłakałam się na końcu :(
  chyba zacznę czytać od początku ;D
  masz prawdziwy talent do pisania , pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak długo na niego czekałam i takie rzeczy, nie to nie może się tak skończyć, Klaudia musi żyć!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie zapraszam na www.nielammiserca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż sie popłakałam :'(. Nie wierze w to!!!  Zapraszam na mojego bloga

  http://mojawymarzonahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Claudia... nie żyje ? Co? Wow. No to zaskoczenie, ale w sumie przecież o to chyba chodzi. Nie mogę doczekać się dwóch następnyhc.... ale.. nie no wow jestem w szoku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie! nie nie nie nie nie nie nie!!!!!!!!!!!!!!!! CZEMU?! Nie moge uwierzyc że tak to zakończyłaś :'( i że w ogóle to już koniec, że tylko 2 rozdziały, albo epilogi czy co to tam będzie. Szkoda mi, ale ciesze się że nie było to takie love story :') super

  Zapraszam na swojego nowego bloga : http://icouldnothaveloveyoumorethannow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. ZABIJE CIĘ .! miał byc szczęśliwy koniec ...zrób śmierc kliniczną .. że sie obudzi.. kurwa nieee....ale i tak piękny koniec:(

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda, że Claudia nie żyje, ale w sumie zaskoczyłaś mnie, a w opowiadaniach/imaginach to rzadkość, więc Ci gratuluję. Masz talent. <3
  Rozdział jak zwykle genialny.. Czekam na zakończenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. No własnie zrób śmierć kliniczną że sie obudzi! to nie może sie tak skończyć! Jestem pozytywnie zaskoczona. Super blog, z resztą genialny! Chciałabym żeby Claudia sie obudziła i żyła szczęśliwa z Harrym. No ale cóż to twój blog i ty zrobisz z nim co bedziesz chciała. :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Onnaa ma żyyyć !!! To przyszła żona Harry'egoo ; c
  A po za tym. to cudowny blog. czytałam go od rozdziału 1. I jestem pod wrażeniem . Jest najlepszy !!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. NIE NO KOBIETO TO JEST GENIALNE !!!!!1
  TYLKO DLACZEGO TAKI KONIEC?
  DLACZEGO NIE MOGĄ ŻYĆ RAZEM SZCZĘŚLIWIE?
  ALE OD RAZU MÓWIŁAŚ ŻE SZCZĘSLIWEGO ZAKOŃCZENIA NIE BĘDZIE....
  MAM NADZIEJĘ ŻE HARRY DA SOBIE RADĘ Z DZIECMI I WGL. INNI SOBIE DADZĄ RADE :)
  NIE MOGE DOCZEKAĆ SIĘ NEXTA <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Błagam cię niech ona się jakoś wybudzi czy coś. oni mieli być szczęśliwi. Czekam na rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 16. OMG Popłakałam się jak przeczytałam [- Przykro mi.. - powiedział spuszczając głowę . ]
  Jesteś naprawdę genialna, czytam twój blog od początku i muszę stwierdzić że twój blog jest zajebisty <3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki ! <3
   i nie ma co płakać choć na prawdę sama też płakałam haha :D

   Usuń
 17. Na prawdę super piszesz! Bardzo fajny blog :) Zapraszam na mój : http://likeasweets.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam pytanie czytam opowiadania i na koniec PRAWIE ZAWSZE ktoś umiera :( Płakać mi się chce !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eeeee no ja już o tym myślałam na początku bloga więc no sorry . :) na pewno będzie dobrze :P

   Usuń
  2. poza tym nie uśmierciłam żadnego z 1D tylko jednego niedoszłą żonę :) tu jest plus! :D

   Usuń
  3. no racja ! Ale i tak mi szkoda :(. Ale niedoszła żona to też ktoś ! :D

   Usuń
  4. hahaha no rozumiem :D
   ale źle nie będzie na pewno :P

   Usuń
  5. no nie wiem :P ale co jak Harry umrze ? :D Hmm ?
   no bo wiesz
   on może umrzeć bo ona umarła i wtedy on umrze :p

   Usuń
 19. nie kończ proszę to najlepszy blog jakiego czytam ;**

  OdpowiedzUsuń
 20. Poryczałam się normalnie ! ;c

  OdpowiedzUsuń
 21. Czemu ją uśmierciłaś??? Proszę zrób żeby ona się obudziła... :(
  Zapraszam do mnie dopiero złożyłam i liczę na wsparcie
  http://little-things-vas-happenin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. hej, u nas na live-truth-love.blogspot.com pojawił się drugi rozdział. zachęcamy do komentowania i obserwowania x - Effy

  OdpowiedzUsuń
 23. świetny, czytam wszystkie :) W wolnym czasie zapraszamy do siebie http://swag-love-and-you.blogspot.com/ - Lexi

  OdpowiedzUsuń
 24. Jestem zaskoczona zakończeniem ! Mam nadzieję, że napiszesz drugiego bloga : )

  OdpowiedzUsuń
 25. Zostałaś nominowana! Wejdź i sprawdź
  http://www.historianieztegoswiata.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://onedirection-famous-fanfiction.blogspot.com/
  ZAPRASZAM KOMENTUJCIE

  OdpowiedzUsuń
 27. Tak . Się poryczałam Xd

  zostałaś nominowana u mnie : www.zyj-swoim-zyciem.blogspot.com

  Tam wszystko jest napisane Xd

  OdpowiedzUsuń
 28. nominowałam na libster award! <3

  Zapraszam:
  http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=7666447831184556254#overviewstats

  OdpowiedzUsuń
 29. Zostałaś nominowana do Libster Award ! Nominowałam cię ja :)

  więcej szczegółów na http://i-just-wanna-love-ya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Dziewczyno! Wielkie wooooow! 100 rozdziałów to mega dużo , napewno się nad tym blogiem bardzo napracowałaś! xx Zapraszam do siebie dopiero zaczynam i miło by mi było gdybys zajrzała :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cofnij to !!!!!!!!!!! nie może tak być zrób coś nie wiem , żę ona jednak przestała żeć na chwilę a potem bum wróciłą do normy ! Proszę cię

  OdpowiedzUsuń
 32. Przedwczoraj dopiero trafiłam na twojego blog i tak się wciągnęłam , że przeczytałam wszystkie rozdziały w 2 dni . :D
  Claudia nie może umrzeć . : (((((( Niech się wybudzi nagle i wszystko bd dobrze : )

  OdpowiedzUsuń
 33. O nieeeeee błagam Cię niech Claudia żyje , daj jej jakiś sok z gumi-jagód czy coś xd
  Kocham Ciebię i Twojego Bloga ;****

  OdpowiedzUsuń
 34. zostałaś u mnie nominowana do Liebster Award! ♥ moje pytania już na Ciebie czekają na moim blogu,
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 35. Kolejna część opowiadania. Jeśli masz czas to wpadaj http://fani-onedirection-1d.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. zapraszam do mnie http://pfilialove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. OOOOOO BOOOOŻEEEE :O kocham cie za tego bloga i za to zakończenieee ♥♥♥♥♥♥ i kiedyy dodasz te kolejne 2 rozdzialy ?? XDDD i pisz kolejnego takiego bloogaa.XDD fajnie by było gdyby też był z one direction i wgl .XDD ale rob jak zechcesz .XDD I tak będe czytac i równiez bede twą wielka fanka <333 LOOFF JUU <369369

  OdpowiedzUsuń
 38. aaaa i jeszczee jedno .XDD JEEEESTES MEGAA ZAJEBISTAA ♥

  OdpowiedzUsuń
 39. Nominowalam cie do nagrody wiecej informacji u mnie
  http://mystoryaboutonedirection-milly.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Cześć. Twój blog został nominowany przeze mnie do Liebster Award. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej wejdź do mnie : http://www.true-story-true-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. zostałaś nominowana do Liebster Award :) Więcej na http://onedirectionthexfactor2010.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Wiesz, nie byłam na Twoim blogu bardzo dawno, obiecuję nadrobić rozdziały..

  Ale nie o tym teraz

  Czytając Twój blog, widząc niesamowitą liczbę komentarzy i rozdziałów, postanowiłam założyć swój blog! Może to wyda się dziwne, ale w pewien sposób zainspirowałaś mnie do napisania mojej historii...

  Teraz sama opublikowałam już 114 rozdziałów i wciąż mam pomysły! :)

  Mam nadzieję, że odwiedzisz choć raz moje opowiadanie, być może zareklamujesz tam swoją nową historię :)

  www.ho-run.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Nominowałam cię do Liebster Award.

  Więcej informacji:
  wszystko-co-masz-to-twoja-dusza.blogspot.com/2012/11/cz-iii.html

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam do siebie nowy rozdział :) http://truefriendshipandmaybelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. No nieee :( a miałam tę nikłą nadzieje że choć ten blog tak sie nie skończy !!!

  Serio jest niesamowity ale kurde przeczytałam już nie mało blogów choć ten jest naaaajlepszy tyle że na koniec innych uśmiercali bohaterkę ty też to zrobiłaś choć nie było potrzeby ...

  No niewiem mam jeszcze nadzieje że zakończenie sie poprawi że będzie coś typu że Hazza wbiegł tam na sale gdzie jest ona i nagle te maszyny zaczynają wskazywać bicie serca czy coś ....

  Przykro mi ale jak narazie myślałam że twój blog jest inny. Coż pozostało mi czekać na 2 następne rozdziały... / Monisia

  OdpowiedzUsuń
 46. NOOOO SKARBIEEE DODAWAJ TE KOLEJNE ROZDZIAŁY <369369

  OdpowiedzUsuń
 47. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 48. Hahaha jak powiedziałaś że nie będzie happy endy to od razu wiedziałam że ją zabijesz przy porodzie : D Claudia , jest moc ! ;DDD
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
 49. O raaany, ŚWIETNE OPOWIADANIE! ;)
  Szkoda, że nie było happy end'u, ale i tak bardzo mi się podobało!
  Płakałam z milion razy czytając to wszystko!
  Pisz dalej, bo masz niesamowity talent! :*
  Zapraszam również do mnie na: http://marrymeharrystyles.blogspot.com/
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 50. Wstaww bo zaraz osiwieje z tego napięcia czy zrobisz szczęśliwe zakończenie ;) Proszę zrób happyendzik xd ;P

  OdpowiedzUsuń
 51. http://opowiadaniaoonedirectionxd.blogspot.com/ - pokomentujesz, polecisz, wpadniesz ? ; > Z góry dziękuję <3. + świetnie piszesz : DD

  OdpowiedzUsuń
 52. http://blogo1daga.blogspot.com/ - Zapraszam .... i proszę o komenty czy się podoba :P

  OdpowiedzUsuń
 53. Czytałam wiele blogów, niektóre lepsze inne gorsze...ale Twój jest niesamowity, kiedy kończę czytac rozdział muszę przeczytac kolejny, jesteś jak jakiś magnes. Pisz dalej.! Podziwiam Cie i Twój talent :D

  OdpowiedzUsuń
 54. awwww :)swietny. kiedy nastepny ?? prosze. poczatki sa trudne. wejdziesz? http://ifindyourlips.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Piszę tutaj pierwszy raz. Zaczęłam czytać przedwczoraj, a skończyłam przed chwilą i postanowiła że dodam komentarz. :) Sądzę, że masz talent do pisania. :) Brawo dla Ciebie. :) Popłakałam się przy tym rozdziale jak jakaś nienormalna. Jestem okropnie wrażliwa, cholera. Mam do Ciebie jedną prośbę, ale zrobisz co zechcesz. Proszę Cię, a właściwie to BŁAGAM o to żeby to była śmierć kliniczna, a Claudia obudziłaby się 3 dni później w szpitalu. Z jednej strony Harry z synkiem, a z drugiej strony Alyssa z córeczką. :) Aww. ;3 Taka jakby scena ze Zmierzchu. :) Z resztą nie tylko ja Cię o to proszę, widać to po komentarzach. :) Moim zdaniem jaki sens miałby nowo kupiony dom, pokoiki dziecięce, sypialnia czy nawet psy Lucky i Lubby, hmm? Zabrakłoby Claudii. pisząc to mam łzy w oczach. Tak, tak wiem, jestem nienormalna. :D Myślę, że znacznie większa część osób chciałaby żeby Claudia żyła. Sądząc oczywiście po komentarzach. :> To jest tylko moje mało ważne zdanie, bo napiszesz to co masz w planach. :] Ale chciałabym żeby to się tak skończyła zważając na przykład na to, że dzisiejszej nocy nie usnę z tego wszystkiego. xd Bardzo bym Cię prosiła o to, gdybyś oczywiście mogła. :> I jeszcze raz to powiem, masz talent, ogromny. Gratulacje. :) Mam nadzieję, że pozostałe 2 rozdziały pojawią się szybko, ponieważ nie mogę się już doczekać. No, kończę mój monolog. :)
  Pozdrawiam. :*
  Pozdrawiam także osoby, którym chciało się to przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wytrwałam i przeczytałam twa wypowiedź do końca :>
   TTeż chciała bym żeby to się tak skończyło no ale cóż, moża autorka ma jednak inne planu co do zakończenia opowiadania. Akurat też czytałam to w nocy i nie moglam usnąć płakałam przez dłuższ czas i miałam taka pustkę w sobie. Pozdrawiam ;*

   Usuń
 56. nie na proszę cie niech ona nie umiera ale wiem że zdania nie zmienisz :( więc proszę cię o to by chociaż oni nie są moałżeństwem to niech na jej grobie pędzie napisane Claudi (czy jak to tam się pisze :)) Styles proszę :) . co to bloga to genialny masz talent i mam nadzieje że nie przestaniesz pisać kolejnych historii :) kocham cię :))

  OdpowiedzUsuń
 57. ej proszę minął już miesiąc !!!!! na proszę next !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 58. Nie mogę się doczekać epilogu czy tam ostatnich dwóch czy jednego chociaż rozdziału <3 czekam

  ZAPRASZAM DO MNIE: http://icouldnothaveloveyoumorethannow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Generalnie opowiadanie super przeczytałam wszystkie notki (troszkę to zajęło) boskie. Zapraszam do mnie www.1d-source.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. genialne ! tylko czemu takie zakończenie :( czekam na 2 ostatnie !

  OdpowiedzUsuń
 61. Szkoda że Klaudia umarła.: (Mam nadziejeże później napiszesz dlaczego.Chce mi sie płakać ale jak to mówią moje znajome : Olka ty jesteś zbyt twarda.A Blog ? Cud miód i orzeszki ! <3 Czekam na epilog czy coś w tym stylu .: *

  OdpowiedzUsuń
 62. http://blogoopowiesci.blogspot.com/

  Matko, skąd ty te pomysły bierzesz xD

  OdpowiedzUsuń
 63. Przeczytałam całego bloga i jest genialny !:)
  masz talent ;) strasznie wciągnęły mnie te historie :)

  jak chcesz to wpadnij na mojego bloga : http://www.world-of-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Nominuję cię do ''Liebster Aword '' , więcej na ===>
  http://69horanowa.blogspot.com/2012/12/jej-jestem-zaskoczona-nominacja-do.html

  Musisz odpowiedzieć na 11 moich pytań zadanych na samym dole , nominować 11 blogów , i napisać 11 pytań dla nich , w swoim poście .
  Trzeba te blogi powiadomić musisz pisząc taką wiadomość pod ich postem :)
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 65. jesteś nominowana do Liebster Aword http://harry-niall-zayn-liam-louis.blogspot.com/2012_12_01_archive.html

  OdpowiedzUsuń
 66. Zostałaś nominowana w Liebster Award. wiecej informacji na 1dvashappenin.blogspot.com

  @vashappeninn5 :D

  OdpowiedzUsuń
 67. Super blog ;) W wolnej chwili wpadnij do mnie http://1lovedirection.blogspot.com/ Zapraszam Directionerki :*

  OdpowiedzUsuń
 68. Nominuję cię do ''Liebster Aword '' , więcej na ===> http://onedirectionivicky.blogspot.com/2012/12/liebster-aword.html

  Musisz odpowiedzieć na 11 moich pytań zadanych na samym dole , nominować 11 blogów , i napisać 11 pytań dla nich , w swoim poście .
  Trzeba te blogi powiadomić musisz pisząc taką wiadomość pod ich postem :)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Niee! Jak mogłaś tak zakończyć blogaa!? Nie wyobrażam sobie Harrego z kim innym :c Przeczytasz ? --> http://one-direction-life-with-them.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Jezu to co napisałaś.. to jest niesamowite. Poplakałam sie przy tym rozdzile. Mam nadzieje, ze jeszcze nie jeden taki wspaniały blog napiszesz. Czekam z niecierpliwoącią na kolejne juz ostatnie dwa rozdzialy.

  OdpowiedzUsuń
 71. hej :D zaobserwowałam tego bloga, mogę liczyć na to samo z twojej strony? -> http://my-life-my-story1d.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 72. świetny rozdział , gratulacje z setnego rozdziału :> , właśnie zaczynam z kumpelą prowadzić bloga, fajnie gdybyś wpadła, ioceniła : >
  + zaczęłam obserwować : >

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej!

  Twój blog został nominowany do Liebster Award!

  Więcej informacji znajdziesz tu : http://one-direction-life-with-them.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. zajebiste :p jeszcze mnie trochę czeka żeby zacząć od początku czytać ale jak narazie zapowiada się zajebiście :*

  OdpowiedzUsuń
 75. Świetny rozdział! To już 100! Gratulacje!

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam.
  http://wecouldgooutanydayanynight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. http://louiskowaonedirection.blogspot.com/ -----> tutaj są też fajne Imaginy i wgle POLECAM ... A BLOg spoko spoko xD odwiedzajcie naprawde warto : http://louiskowaonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. świetny rozdział jak zresztą i ten blog :D wpadnij do mnie
  http://pijniepierdolweronika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. rospłakałam się do końca :'(

  OdpowiedzUsuń