wtorek, 15 maja 2012

Rozdział 84 .

* Oczami Claudii * 

Taksówkarz przywiózł mnie na miejsce . Przed kliniką poprawiłam jednym ruchem ręki sukienkę i weszłam do środka budynku . Wszystkie oczy w poczekalni zwróciły się w moją stronę . Nie lubiłam tego . Podeszłam do recepcjonistki i spytałam o moją doktorkę . Miła  pani z recepcji kazała mi usiąść w poczekalni ze względu na dużą liczbę osób czekających na panią doktor. Uprzedziła mnie , że jestem pierwsza w kolejce jako umówiona więc nie będę długo czekać . Uśmiechnęłam się do niej serdecznie i zajęłam miejsce pomiędzy dwiema innymi kobietami w ciąży . Wszystkie były o wiele starsze ode mnie to fakt , ale cóż ... Czasu już nie cofnę . Uśmiechnęłam się do nich przyjaźnie , a one odwzajemniły uśmiech . W pewnym momencie wszedł do kliniki pan doktor . Obok mnie zwolniło się natychmiast kilka miejsc . Czekałam na panią doktor z niecierpliwością . No ile jeszcze ?! gadałam do siebie w myślach . Obok mnie usiadła pewna dziewczyna . Najpierw chyba nie zauważyła kim jestem bo gdy spojrzała drugi raz nie mogła opanować płaczu . 
- Ja nie wierzę ! Claudia we własnej osobie ! - mówiła z podnieceniem . 
- Spokojnie . - zaśmiałam się . 
- Dasz mi autograf ? Jak dzieci ? Wszystko ok ? - zadawała tysiące pytań na minutę . 
- Ej ! Jak masz na imię ? - spytałam . 
- Meg. - powiedziała cicho . 
- A więc Meg . Przestań się tak podniecać czy nie wiem jak to nazwać , ale irytuje mnie to . - powiedziałam z uśmiechem . Dziewczyna najwyraźniej zrozumiała o co mi chodziło bo nagle zadawanie setek pytań zmieniło się w normalną rozmowę . 
- Który to już miesiąc ? - spytała patrząc na brzuch . 
- Jutro będzie już 7 . - uśmiechnęłam się . 
- Oh .. Zazdroszczę . - powiedziała cicho . - Ja podejrzewam ciążę , ale boję się reakcji mamy . - dodała . 
- Też się bałam . - uśmiechnęłam się ciepło . - Ale zobaczysz , że będzie się cieszyła . - dodałam . Z naszej rozmowy wyrwała mnie wołająca do siebie pani doktor . Pożegnałam się z dziewczyną zostawiając jej mój autograf i poszłam do sali , w której czekała na mnie pani doktor . 
- Dzień Dobry . - uśmiechnęłam się . 
- Witaj Claudia . - zaśmiała się . - Wybacz , że musiałaś tyle czekać , ale musiałam załatwić kilka spraw . 
- Spokojnie , przecież nic się nie stało . - zaśmiałam się . 
- A gdzie tatuś ? - spytała . 
- Ah tak .. Nie mógł przyjść .. - powiedziałam cicho . 
- Eh z tymi facetami ! Głowa do góry kochana . - zaśmiała się , a ja posłałam jej ciepły uśmiech . 
Doktorka kazała położyć mi się na specjalnym łóżku obok , którego stało USG . Naciągnęła na ręce rękawiczki jednorazowe , a ja leżąc na łóżku podniosłam do góry sukienkę . Pani doktor kiwnęła głową na znak , że zaczynamy badanie . Na brzuch nalała mi jakiś żel po czym zaczęła jeździć po nim  jakimś specjalnym urządzeniem . Ekran był obrócony w moją stronę , a gdy pani doktor przyłożyła 'to coś ' do mojego brzucha , zobaczyłam moje maleństwa . W moich oczach stanęły łzy , a pani doktor jedynie się zaśmiała . Pod koniec wizyty dała mi dwa zdjęcia  z USG moich maleństw . 
- Następna wizyta za miesiąc czyli dokładnie w ósmym miesiącu . - uśmiechnęła się . 
- Dziękuję .. - uśmiechnęłam się przyjaźnie . - Do Widzenia . - dodałam po chwili i wyszłam z gabinetu . Gdy chowałam zdjęcia do portfela zderzyłam się z tą dziewczyną , z którą rozmawiałam w poczekalni . 
- Przepraszam Cię . - powiedziałam nieśmiało . 
- Wszystko ok . - powiedziała po czym wybiegła zapłakana na dwór . Wiedziałam , że może zrobić sobie coś złego bo na taką wyglądała . Poszłam szybkim krokiem za nią , zapominając o kulturze . Przed budynkiem zaczęłam się rozglądać za dziewczyną . Nagle zobaczyłam ją siedzącą na pobliskiej ławce . Szybko do niej podeszłam i usiadłam obok . 
- Wiem , że nie powinnam pytać , ale ... jesteś w ciąży prawda ? - spytałam zakrywając oczy od słońca . 
- Co ja powiem mamie ?! - wrzasnęła . 
- Ej .. Spokojnie . - powiedziałam cicho . - Masz ochotę na ciastko ? - zaproponowałam . 
- W Twoim towarzystwie ? - skinęłam głową . - Jasne ! - wrzasnęła z uśmiechem . Wytarła łzy i obie poszłyśmy do pobliskiej kawiarni . Meg opowiedziała mi o ciężkiej sytuacji  w domu i o jej problemach z chłopakiem . Było mi jej na prawdę żal . Gdy zegarek wybił 16 musiałam się zbierać do domu . Pożegnałam się z Meg i zamówiłam taksówkę , która po pięciu minutach była pod kawiarnią . Wsiadłam do niej z nadzieją , że Harry'ego nie ma już w domu . 
* Oczami Harry'ego * 

O co jej chodziło ? Wiedziałem , że znalazła znowu jakiś pretekst do kłótni . Przypomniałem sobie , że miałem jechać z nią na USG , ale było już za późno . Wszedłem do środka szukając telefonu . Znalazłem go w kuchni na podłodze . Co on tam w ogóle robił ?! Podniosłem go i odblokowałem klawiaturę . Wtedy zobaczyłem , że włączona jest skrzynka odbiorcza , a dokładniej sms od Felicity. Teraz już znałem powód jej złości . Cisnąłem telefonem o podłogę tak , że rozwalił się na kawałki i wybiegłem z domu . Jedyne co chciałem zrobić to usunąć Felicity z mojego życia raz na zawsze . Wsiadłem w samochód i pojechałem prosto do hotelu , w którym się zatrzymała . 
Wszedłem do środka hotelu . Odszukałem oczami recepcję i szybkim krokiem poszedłem w jej stronę . Wypytałem o numer pokoju Felicity , ale recepcjonistka najpierw musiała zadzwonić i spytać czy życzy sobie mojej obecności . Byłem jednak pewien , że ona sobie jej życzy , aczkolwiek nie wiedziała co ją czeka ... 
Po chwili byłem już na górze . Odszukałem pokój numer 310 i zapukałem do drzwi . Dłuższą chwilę nikt mi nie otwierał . Wreszcie w drzwiach ujrzałem Felicity ubraną w to : [KLIK] . Spojrzałem na nią podnosząc jedną brew do góry . Fakt , wyglądała nieziemsko , ale nie po to tutaj przyszedłem . 
- Harry .. Czekałam na Ciebie .. - powiedziała przygryzając wargę . 
Wepchnąłem ją do środka pokoju nim ktoś zauważyłby w czym ona stoi ubrana . Zaczęła się o mnie ocierać więc odepchnąłem ją drugi raz . 
- Nie przyszedłem tutaj po to żeby nie wiem co z Tobą robić ! - wrzasnąłem . 
- Nie ? - powiedziała robiąc smutną minę zbitego pieska . 
- Proszę , przestań ! Chcę żebyś raz na zawsze zniknęła z mojego życia , rozumiesz !? 
- Harry , co Ty wygadujesz ?! 
- To co słyszysz ! Nie chcę Cię znać ! Myślałem , że na prawdę .. że na prawdę mogę na Ciebie liczyć skoro BYLIŚMY  razem . Ale Ty okazałaś się podstępną żmiją , która chce rozwalić mój związek ! - wrzeszczałem jak tylko mogłem . 
- Uspokój się kochanie . 
- Nie mów tak do mnie , rozumiesz ?! A jeśli nie rozumiesz to inaczej dam Ci to do zrozumienia . - powiedziałem po czym obróciłem się i wyszedłem z pokoju trzaskając drzwiami . Ludzie idący korytarzem do swoich pokoi patrzyli na mnie ze zdziwieniem . W sumie ich rozumiałem . Z hotelu wypadłem jak burza . Wiedziałem , że teraz znowu czeka mnie kłótnia z Claudią o głupie spotkanie z Felicity , której już nie kocham . Po drodze do domu wskoczyłem jeszcze do sklepu z ubrankami dla dzieci . Oczywiście od razu ktoś strzelił mi fotkę , aby już jutro pokazała się w internecie . Jutro ? W sumie to już zaraz po zrobieniu .. Wszedłem do sklepu jak gdyby nigdy nic . W końcu ja także byłem normalnym człowiekiem . Szperałem po pułkach z ubrankami , ale nie znalazłem nic fajnego dopóki nie trafiłem na dziecięce buciki . Dla naszego synka wybrałem te [KLIK] ,  a dla córki te [KLIK]. Pomyślałem , że jak pokażę je Claudii może to załagodzi jej złość i zapomni choć trochę o tym co się stało . Zapłaciłem za buciki i wyszedłem ze sklepu . Złapało mnie tam kilka fanek więc dałem im autografy , zrobiłem kilka zdjęć i.. uciekłem ! Wsiadłem szybko do auta i odjechałem w stronę domu . Gdyby mi się tak nie spieszyło zostałbym dłużej , ale chciałem jak najszybciej porozmawiać z Claudią . 
* Oczami Alyssy * 

Około 18 byliśmy już w Londynie . Zayn chciał jeszcze jechać do ich willi , ale ja odmówiłam . Wolałam jechać od razu do domu bez zbędnych dodatkowych miejsc , w których mielibyśmy się zatrzymać . Waliyha całą drogę spała , albo gadała przez skype z koleżankami . Mi to nie przeszkadzało bo całą drogę o czymś rozmawialiśmy . 
- Już nie mogę się doczekać , kiedy zobaczę Claudię . - powiedziałam z lekkim podnieceniem . 
- Chyba jej brzuch . - zażartował Zayn , a ja przytaknęłam . 
Waliyha leżała na tylnym siedzeniu z laptopem na brzuchu i gadała z koleżankami ciagle chichocząc . Zazdrościłam jej jednego .. Urody . Była śliczną dziewczyną , która pewnie miała każdego chłopaka jakiego chciała . Ja mam Zayn'a i on w zupełności mi wystarcza . Kiedyś mogłam o nim marzyć , a dziś? Spodziewamy się dziecka . Dojechaliśmy na miejsce . Waliyha odłożyła laptopa i napawała się widokami ulicy , która o tej porze roku była cała ukwiecona . 
- Pięknie jest ! - zaśmiała się . 
- O tak . - powiedziałam rozmarzona . 
Stanęliśmy zaraz za autem Harry'ego , które od razu rzucało się w oczy . 
- Bagaże zbierzemy później . - powiedział Zayn z uśmiechem . 
- Skoro tak .. - zaśmiałam się . 
Waliyha szła za nami , a ja z Zayn'em kroczyliśmy wolnym krokiem do domu . Gdy weszliśmy ujrzeliśmy nie codzienny widok . Claudia biegała po domu zbierając jakieś rzeczy , a Harry za nią . Ostro się kłócili . 
- Wszystko robię dla Ciebie ! Wszystko ! - wrzasnął . 
- Nawet spotykasz się z tą suką dla mnie !? 
- Chyba Ci mówiłem jak było ! 
Wrzeszczeli do siebie jak nienormalni , przy okazji nie zauważając nas . To było mega irytujące . Spojrzeliśmy z Zayn'em na siebie , aż wreszcie nie mogłam tego wytrzymać . 
- Cisza !!!!!!!!! - wrzasnęłam , a Claudia i Harry wyszli z salonu i spojrzeli na nas . 
- Aly ! - wrzasnęła Claudia i rozpłakała się po czym przytuliła . - Tak bardzo tęskniłam .. 
- Ja też . - powiedziałam cicho . - Ale pozwól , że przedstawię Ci kogoś . - dodałam po chwili . Claudia odsunęła się ode mnie ,  a ja przesunęłam się kawałek w bok . Za moimi plecami stala Waliyha , która na pewno była zirytowana tą całą sytuacją jak ja i Zayn . 
- Cześć ! Jestem Claudia . - uśmiechnęła się . 
- Waliyha . - podała rękę Claudii z nieśmiałością . 
Usiedliśmy wszyscy w salonie oprócz Zayn'a i Harry'ego . Oni siedzieli w kuchni i ostro o czymś dyskutowali . 
- Em , Aly . Mogłabym wyjść na chwilę ? - spytała Waliyha . 
- Idź do Zayn'a . - zaśmiałam się . 
Gdy Waliyha opuściła salon od razu zaczęłam wypytywać Claudię o co poszło . Opowiedziała mi wszystko , a ja nie wiedziałam co jej mam powiedzieć . Nie byłam dobra w pocieszaniu i ona dobrze o tym wiedziała . 
- Wiesz , że nie umiem pocieszać .. Ale i tak pogodzicie się i będzie wszystko dobrze . - uśmiechnęłam się łapiąc ją za rękę . 
- Nie . Ja już mam dość jego kłamstw . Ciągle to samo . Gdyby mnie kochał nie zrobiłby czegoś takiego . - powiedziała z grymasem na twarzy . 
- Oj przestań już . - zaśmiałam się . - My z Zayn'em opuszczamy dziś nasz dom i idziemy do chłopców spać na kilka dni . 
- Nie zostawiaj mnie tu z Harrym ! - wrzasnęła . 
- Claudia .. Nie zachowuj się jak dziecko . - skarciłam ją i poszłam do kuchni zostawiając ją samą w salonie . Po chwili poszła na górę , a ja siedziałam z chłopakami w kuchni rozmawiając o tym co dziś zaszło . 
* Oczami Zayn'a * 

- Harry , jak wy będziecie się tak kłócić to nigdy nie dojdziecie do porozumienia . - powiedziałem klepiąc go po ramieniu . 
- Claudia ma ciągle jakieś problemy ! Stało się coś jak się z nią spotkałem ? 
- No jak widać stało . Zresztą oboje jesteście za przeproszeniem pierdolnięci . - zaśmiałem się . 
- Dobra już spokój . Zbieramy się Zayn . - uśmiechnęła się Alyssa i pogładziła mnie po plechach . Zaczęła się żegnać z Harrym więc zrobiłem to samo . Ja też pożegnałem się z Harrym i szybko skoczyłem na górę żeby pożegnać się z Claudią . Tak właściwie to nie wiedziałem gdzie my jedziemy . Zszedłem na dół , ale Aly stała już przed domem . Machnąłem Harry'emu ręką i wyszedłem przed dom . 
- Gdzie my jedziemy ? - spytałem łapiąc Aly za rękę . 
- Do waszego domu . - zaśmiała się . - Trzeba ich zostawić samych , a na pewno się pogodzą . - dodała po chwili . Wliyha stała już przed autem . No właśnie , auto ! 
- A co z autem ? 
- Claudia chwilę zaczeka . - zaśmiała się i pocałowała mnie czule . 
Po chwili siedzieliśmy już w aucie jadąc do naszego kompleksu gdzie czekał ( być może ) na nas Niall . 
~~~~~~~~~~~~~~~~
Przepraszam was , że taki krótki :< 
wgl to MASSIVE THANK YOU  ! 
Chciałam wam podziękować za to wielkie zaskoczenie gdyż dnia 13.05.2012 r., na bloga weszło ponad 1500 osób ! Woah ! Jak na razie największe odnotowanie wejść w ciągu jednego dnia . Ale - uwaga - wczoraj weszło tylko 100 osób mniej  ! Tak więc bardzo się cieszę , że jest was tyle i , że czytacie te moje wypociny , które w ogóle nie mają sensu ! : ) 
Na prawdę nie wiem jak wam dziękować za te 45.092 wejść oraz 71 obserwujących ! 
Kurde normalnie się rozpłakałam teraz^^ 
Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję , że zostaniecie ze mną do końca czyli do 100 rozdziału :) 
Mrs.Styles
` I love You more than yesterday ` <3 

14 komentarzy:

 1. super :*:* z resztą tak jak wszystkie :)
  zapraszam na mojego : lucky-twice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebioza . *.*
  Mają się pogodzić ! . xd

  Buziakii . :*

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabyś, żebyśmy nie zostali haha ! :D
  pisz następny szybko, bo ja chcę, żeby się już pogodzili, albo niech ona wywali Harrego z domu a potem żeby ją przepraszał ... uhuhuhuh ! ale by była beka :D

  dobra, ja ty gadu gadu, a za 25 min mam angielski -,- narson ;*

  aaaa.. zapomniałam xd ma być happy end ! huehue

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, niech go wywali z domu !
   Czasem się należy !
   Powtórzę to samo pytanie, które zadałam wczoraj zuz.
   Powiedz mi proszę, jak ty to KURWA robisz, że piszesz takie ZAYEBISTE rozdziały, hmmm ?
   Naprawdę , nie ogarniam was !
   Happy end of kors ♥

   Usuń
  2. nie wiem jak to robię ! :P
   w sumie nie robię nic szczególnego ;p piszę to co wydaje mi się za najlepsze choć nie wiem czy wychodzi to na dobre , ale uj tam . ;D
   Happy End'u nie będzie ;p

   Usuń
 4. ZAJEBISTE! CUDOWNE! WSPANIAŁE! Aww! Brak mi słów ;* Jak ja kocham te ich kłótnie! <33

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieje , że nie skoczysz opowiadania na 100 rozdziale :( , baardzo fajny rozdział oraz mam nadzieje , że się pogodzą :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przykro mi , ale skończę ;(

   Usuń
  2. Ale mam nadzieję, że będzie następny blog !!?!

   Usuń
 6. Mam nadzieję, że się pogodzą ! :< :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Mają się pogodzić a nie!:D Nie lubię jak się kłócą.:D ;<
  Mega, mega, mega!<3 Czekam na kolejny.:*

  OdpowiedzUsuń